З одного пункту одночасно в протилежних напрямках вирушили велосипедист і легкова машина .

Велосипедист їхав зі швидкістью 14 км/год , а машина -в 6 разів більшою . Яка відстань буде між ними через 3 год . Після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Сергей.
Скорость машины
V2 = 6*V1 =  6*14 = 84 км/ч
Едут в противоположные стороны - скорости складываются
Расстояние по формуле
S = (V1 + V2)*t =(14+84)*3 = 98*3 = 294 км - ОТВЕТ