Виконайте ділення.8 тринадцятих поділити на 4. Сім пятнадцятих поділити на 14 двадцять п'ятих


Ответы на вопрос

Отвечает Сухинина Маргарита.

8/13:4=8/13*1/4=2/13

7/15:14/25=7/15*25/14=5/6