Від міста А до міста В поїзд їхав 16 год. Із міста В у місто А їхав зі швидкістю на 20км/год

більшою ніж до В тому що на зворотній шлях витратив на 4 год менше. Із якою швидкістю їхав поїзд А до В? Яка відстань між містами? Помогите тоже долго сиджу!!

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Анна.

T1=16год

T2=16-4=12год

V1 =X  V2=V1+20

S1=T1*V1

S2=T2*V2

S1=S2

T1*V1=T2*V2=T2(V1+20)

T1*V1-T2(V1+20)=0

T1*V1-T2*V1-T2*20=0

V1*(T1-T2)=T2*20

V1=T2*20/(T1-T2)=12*20/4=60км/год

S=V1*t1=60*16=960 км

Проверка: T2*V2 =80*12=960км