З міста B у місто C виїхав вантажний автомобіль зі швидкістю 60км/год.Через годину з міста А,яке

знаходиться на 20км далі від міста C,ніж місто B,виїхав легковий автомобіль зі швидкістю 80км/год . У місто C автомобілі прибули одночасно.Яка відстань між містами A і C? СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Машанов Макс.
T- время в пути грузовика,  х- расстояние между В и С.
60t = х.  - уравнение для  грузовика.
80*(t-1) = х+20   -уравнение для легковой.
80t -80 = х+20.
х= 80t -100.
60t = 80t-100.
20t =100.
t=5 часов - время грузовика.
60*5=300 км - расстояние В С.
300+20 =320 км --расстояние А С.