довжина тіла самки жука-оленя ,становить 5 см,що на 2см менше від довжини тіла самця.Якої довжини

тіло самця жука-оленя

Ответы на вопрос

Отвечает Соклакова Таня.

1)5-2=3(см)- довжина тіла самця.

Відповідь: довжина жука-оленя 3 сантиметра.

.

Отвечает Егоров Артем.

Правильна відповідь 5+2=7(см)-довжина тіла самця жука-оленя