Мотоциклист їхав першого дня 4 години зі швидкістю 60 км/год. Другого дня-стільки ж часу зі

швидкістю 55 км/год.Усього йому потрібно проїхати 710 км. З якою швидкістю він має їхати, щоб подолати решту відстані за 5 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Андрюха.

Ответ:

50 км/год

Пошаговое объяснение:

1) 60×4= 240

2) 55×4= 220

3) 240+220=460

4) 710-460=250

5) 250÷5=50