Розв'язати рівняння 0.3 х ( 6-3у) = 4,5-0.8 х (у-9) (х= помножити, у= невідоме)


Ответы на вопрос

Отвечает Кособуцкий Рома.
0,3*(6-3у)=4,5-0,8*(у-9)
1,8-0,9у=4,5-0,8у+7,2
-0,9у+0,8у=4,5+7,2-1.8
-0,1у=9,9
у=-99