.Периметр прямокутника 168 см.Знайдіть довжини його сторін якщо одна з них на 8 см довша. помогите

пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.
P=168см
а=?
b=?, на 8 д. а
х+х+8=168
2х+8= 168
2х=168-8
2х=160
х=160÷2
х=80(см)- 1 сторона
80+8=88(см)- 2 сторона
Відповідь: а=80см, а b=88см