Велосипедист долає відстань між селами за 2 години, а пішохід - за 4,8 год. Знайдіть швидкість

велосипедиста і пішохода, якщо швидкість пішохода менша від швидкості велосипедиста на 7 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Макеенков Максим.
Пусть х км/ч - скорость велосипедиста, тогда (х - 7) км/ч - скорость пешехода. Уравнение:
(х - 7) * 4,8 = х * 2
4,8х - 33,6 = 2х
4,8х - 2х = 33,6
2,8х = 33,6
х = 33,6 : 2,8
х = 12
Вiдповiдь: 12 км/год - швидкiсть велосипедиста.

Проверка:
(12 - 7) * 4,8 = 12 * 2
5 * 4,8 = 24
24 = 24