Бірліктерін 6-ға көбейткенде 5×6=30 теңдігі қолданылатын 2 таңбалы сандарды жаз


Ответы на вопрос

Отвечает Коростелев Данил.
12*2=20+4=24

10+2
24*2=40+8=48

20+4
48*2=90+6=96

40+8