Бірліктерін 2-ге көбейткенде 9×2=18 теңдігі қолданылатын екі таңбалы сандарды жаз


Ответы на вопрос

Отвечает Гараева Дария.
2×2=4
3×2=6
4×2=8
5×2=10
6×2=12
7×2=14
8×2=16