Бірліктерін 2-ге көбейткенде 2×2=4 теңдігі қолданылатын екі таңбалы сандарды жаз.


Ответы на вопрос

Отвечает Милославская Полина.
12*2=24   22*2=44  32*2=64   42*2=84
52*2=104 бұл өрнек келмейді жауабы үштаңбалы сан