матем 3класс 92б.7есеп Бірліктерін 8-ге көбейткенде 7×8=56 теңдігін қолданылатын екі таңбалы

сандарды жаз. ə)Бірліктерін 8-ге бөлгенде 56÷8=7 теңдігі қолданылатын уш таңбалы бір санды ата.

Ответы на вопрос

Отвечает Сазонова Ульяна.
7*8=56-(8*2)=56-16=40
56:8=7=7*(17*2)=34:7=4,8=5