. порівняйте дроби: 3/126 і 2/60 пожалуйста!!!! срочно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Здравствуй Тома.

Ответ:

\frac{3}{126} < \frac{2}{60}

Пошаговое объяснение:

Зведемо до спільного чисельника 6:

\frac{3}{126} =\frac{6}{252}\\ \\\frac{2}{60}=\frac{6}{180}

Буде більшим той дріб, у якого знаменник менший

\frac{6}{252} < \frac{6}{180}

Отже

\frac{3}{126} < \frac{2}{60}