Знайти суму чисел 12 і 8; Знайди різницю чисел 19 і 3; Перший додаток 13, другий 4. Знайди суму?


Ответы на вопрос

Отвечает Воеводин Ваня.
12+8=20
19-3=16
13+4=17
Отвечает Замотина Надя.
12 + 8 = 20
19 - 3 =16
13+4=17