З двох клубків вовни сплели 3 шапочки. Скільки таких шапочок можна сплести з 10 клубків?


Ответы на вопрос

Отвечает Земляной Дима.
Дано:
2 клубки вовни - 3 шапочки
Знайти:
10
клубків вовни - ? шапочок
Рішення
1 спосіб: по діям
1) 3÷2=1,5 (шапочки) -
можна зв'язати з 1 клубка вовни.
2) 1,5×10=15 (шапочок) -
можна зв'язати з 10 клубкiв вовни.

спосіб 2: методом пропорції
2 клубки вовни - 3 шапочки
10
клубків вовни - х шапочок
х=10×3÷2=30÷2=15 (шапочок)
Відповідь: з 10 клубків вовни можна зв'язати 15 шапочок.