Два теплохода вийшли одночасно назустріч один одному з двох пристаней ,відстань між якими 741 км

.Через 15 годин відстань між ними становитиме 156 км . Яка швидкість кожного теплохода , якщо один з них проплив за годину на 3 км більше , ніж другий ?

Ответы на вопрос

Отвечает Королев Данил.
1) 741-156=585 км они проплыли вместе за 15ч
2) 585:15=39 км/ч скорость сближения
3) (39-3)/2=36/2=18 км/ч скорость одного
4) 18+3=21 км/ч скорость другого
Ответ: 18 и 21 км/ч