У класі було 22 хлопчика і 16 дівчаток.20 хлопчиків і 10 дівчат вийшли на подвіря.кого більше

залишилося в класі-хлопчиків чи дівчат.У скільки разів більше?

Ответы на вопрос

Отвечает Бузина Наталия.
Хлопців залишилось 2 а дівчат 6
у 3 рази дівчат більше
Отвечает Пастушенок Татьяна.
1/ 22-20=2 хлопчика залишилося в класі
2/ 16-10=6 дівчат залишилося в класі
3/ 6:2=3 р

У 3 рази більше залишилося в класі дівчат.