Розв'яжіть задачу...Відстань між двома портами 686 км. З них одночасно один одному назустріч вийшли

два пароплава. Швидкість першого пароплава 47 км/год. Через 7 год вони зустрілись. Знайдіть швидкість другого пароплава.

Ответы на вопрос

Отвечает Венедиктов Костя.

1) 47 * 7 = 329 (км) - проплыл первый пароплав за 7 часов

2) 686 - 329 = 357 (км) - проплыл второй пароплав за 7 часов

3) 357 : 7 = 51 (км/ч) - скорость второго пароплава