З 1 ділянки зібрали 42 мішки цибулі,а з 2-ї- -29.З другої ділянки зібрали на 715 кг цибулі

менше,ніж з першої.Скільки кг цибулі зібрали з кожної ділянки? P.S-Помогите срочно,со всеми точностями с объяснением!

Ответы на вопрос

Отвечает Бутакова Елизавета.

1)42-29=13 мішків менше зібрали з другої ділянки

2)715:13=55 кг важить один мішок

3)55*42=2310 кг зібрали з першої ділянки

4)55*29=1595 кг зібрали з другої ділянки

=======================================

Отвечает Пушин Дмитрий.

1)715:(42-29)=55(кг)-цибулі в 1 мішку;

2)42*55=2310 (кг) - зібрали цибулі з  першої ділянки;

3)29*55=1595 (кг)- зібрали цибулі з другої ділянки;

Відповідь:1595кг,2310кг. 

        Так??