Знайдіть найбільший спільний дільник чисел: 124 і 580.​


Ответы на вопрос

Отвечает Алтынбаев Радмил.

Ответ:

Знайдіть найбільший спільний дільник чисел: 124 і 580.: 4


Розкладемо числа на прості множники:

   124 = 2 * 2 * 3 * 19

   580 = 2 * 2 * 5 * 29

Отвечает Korolenko Aleksandr.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти найбільший спільний дільник (НСД) чисел 124 і 580, можна скористатися алгоритмом Евкліда.

Спочатку знайдемо залишок від ділення більшого числа на менше:

580 ÷ 124 = 4, залишок 84.

Тепер візьмемо менше число (124) і підставимо його на місце більшого числа (580), а залишок (84) на місце меншого числа (124).

Повторимо діління:

124 ÷ 84 = 1, залишок 40.

Знову обміняємо числа:

84 ÷ 40 = 2, залишок 4.

Повторимо діління:

40 ÷ 4 = 10, залишок 0.

Коли залишок стає рівним 0, то останнє ненульове число в щойно проведеному діленні є НСД. У цьому випадку, НСД(124, 580) = 4.

Отже, найбільший спільний дільник чисел 124 і 580 дорівнює 4.