Відстань від сум до Ужгорода 1168 кілометрів Із цих міст одночасно вирушили назустріч одна одній

дві автівки й зустрілися через 8 годин швидкість 1 автівки дорівнює 72 кілометра на годину знайди швидкість другої СКОРОЧЕНИЙ ЗАПИС

Ответы на вопрос

Отвечает Ерохин Стас.

Ответ:

1 способ.

Выражение: 1168 : 8 - 72 = 74.

1) 1168 : 8 = 146 (км/ч) - скорость сближения;

2) 146 - 72 = 74 (км/ч) - скорость второго автомобиля.

2 способ.

Выражение: (1168 - 72 · 8) : 8 = 74.

1) 72 · 8 = 576 (км) - проедет первый автомобиль до встречи;

2) 1168 - 576 = 592 (км) - проедет второй автомобиль до встречи;

3) 592 : 8 = 74 (км/ч) - скорость второго автомобиля.

3 способ.

Пусть х км/ч - скорость второго автомобиля, тогда (72 + х) км/ч - скорость сближения. Уравнение:

(72 + х) · 8 = 1168

72 + х = 1168 : 8

72 + х = 146

х = 146 - 72

х = 74

Вiдповiдь: 74 км/год.

Пошаговое объяснение:

держи)