Задача. Посадили 57 кущів червоних і білих півоній, з них у декілька рядів червоних півоній, по 8

кущів у кожному ряду, і 5 рядів білих півоній, по 5 кущів у кожному. Скільки рядів червоних півоній посадили?

Ответы на вопрос

Отвечает Куприянова Влада.

Ответ:4 ряди

Для знаходження кількості рядів червоних півоній, спершу розрахуємо кількість кущів червоних і білих півоній окремо.

Кількість червоних півоній:

8 кущів у ряду * кількість рядів червоних півоній = 8 * x

Кількість білих півоній:

5 рядів * 5 кущів у кожному ряду = 5 * 5 = 25

Загальна кількість півоній:

Кількість червоних + Кількість білих = 57

8x + 25 = 57

Тепер вирішимо це рівняння для x:

8x = 57 - 25

8x = 32

x = 32 / 8

x = 4

Отже, було посаджено 4 ряди червоних півоній.

Отвечает Белоусова Соня.
1) 5*5=25(кщ.)- білих півоній;
2) 57-25=32(кщ.) - білих півоній з загального рахунку;
3) 32:8=4 (р.)
Відповідь: 4 рядка червоних півоній посадили.