Знайти число якщо 46% його становить 28 га


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Андрей.

Щоб знайти число, яке становить 46% від його значення , розглянемо наступне рівняння:

46% * x = 28 га

Де x - шукане число.

Щоб розв'язати це рівняння, спочатку переведемо 46% в десяткову дробову форму:

46% = 0.46

Тоді рівняння стає:

0.46 * x = 28 га

Щоб знайти значення x, розділимо обидві частини на 0.46:

x = 28 га / 0.46

Обчислюємо:

x ≈ 60.87

Таким чином, число, яке становить 46% від його значення, близько дорівнює 60.87.

Отвечает Борисова Дарья.

Ответ:

Дано: 46% числа составляет 28 га.

Искомое: найти это число.

Пусть искомое число равно х.

Тогда составим пропорцию: 46/100 = 28/х.

Для решения этой пропорции сначала найдем значение х.

Упростим пропорцию, умножив обе части на 100: 46 = 2800/х.

Перемножим значения в пропорции: 46 * х = 2800.

Для избавления от умножения на 46, разделим обе части на 46: х = 2800/46.

Выполним деление: х = 60.87

Таким образом, искомое число равно примерно 60.87

Пошаговое объяснение: