Одна сторона прямокутника утричі більша за іншу його сторону. Знайдіть площу прямокутника , якщо

його периметр 96 см

Ответы на вопрос

Отвечает Новосёлов Денис.
Держи.
1) 6x+2x=96
2)8x=96
3)x=12
4)3x=36
S=36*12=432