із міста виїхав мотоцикліст зі швидкістю 44 км/год,а через 45хв за ним виїхав автомобіль зі

швидкістю 66 км/год .Через який час після виїзду моцитикліста його його наздожене автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Катюша Катюша.
Відповідь:
64км/год
дії:
90÷45=2год-час за який мотоцикліст проїхав 90км
2год=120хв
120-20=100хв-час за який автобус проїхав 90км
100хв=1год40хв=1,4год
90÷1,4=64км/год-швидкість автобуса
но це не точно бо там треба скорочувати