З міста виїхав велосипедист зі швидкістю 25 км/год, а через 1,4 год за ним виїхав автомобіль зі

швидкістю 53 км /год . Через який час після виїзду велосипедиста його наздожене автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Дима.
25*1,4=35 км відстань між ними в момент виїзду авто
53-25=28 км/год швидкість сближення
35:28=1,25 год треба авто щоб наздогнати вело
1,25+1,4=2,65 год після виїзду вело його наздогоне авто
================================