СРОЧНО! ДАМ 50 БАЛІВ! Три трактористи зорали 180 га землі. Перший зорав 40% усієї землі, другий –

65% залишку. Скільки гектарів землі зорав третій тракторист?

Ответы на вопрос

Отвечает Колычев Макс.

Пошаговое объяснение:

Давайте розглянемо кожного тракториста окремо і знайдемо, скільки гектарів землі зорав кожен з них.

1. Перший тракторист зорав 40% усієї землі, що дорівнює 40% з 180 га:

40% від 180 га = 0.4 * 180 га = 72 га

2. Другий тракторист зорав 65% залишку землі після першого тракториста. Залишок землі після першого тракториста дорівнює:

Залишок = 180 га - 72 га = 108 га

Тепер знайдемо, скільки гектарів землі зорав другий тракторист (65% від залишку):

65% від 108 га = 0.65 * 108 га ≈ 70.2 га

3. Залишок землі після перших двох трактористів дорівнює:

Залишок = 108 га - 70.2 га ≈ 37.8 га

Отже, третій тракторист зорав залишок землі, який складав близько 37.8 гектарів.

Отвечает Куатов Жаслан.

Ответ: 37.8 га

Пошаговое объяснение: Давайте розглянемо це послідовно:

Перший тракторист зорав 40% усієї землі, тобто 0.4 * 180 га = 72 га.

Залишилося зорати 180 га - 72 га = 108 га землі.

Другий тракторист зорав 65% залишку, тобто 0.65 * 108 га = 70.2 га.

Отже, другий тракторист зорав 70.2 га землі.

Тепер, щоб знайти, скільки гектарів землі зорав третій тракторист, віднімемо площу, зорану другим трактористом, від залишку: 108 га - 70.2 га = 37.8 га.

Отже, третій тракторист зорав 37.8 га землі.