Известно, что a-2b=3. Посчитайте значение уравнения:​


Ответы на вопрос

Отвечает Некипелов Захар.

Дано: a - 2b = 3

Тепер ми можемо виразити "a" з цього рівняння:

a = 3 + 2b

Тепер підставимо значення "a" в дане вираз:

6/1.5a - 3b = 6/1.5(3 + 2b) - 3b

Спростимо цей вираз:

6/1.5(3 + 2b) - 3b = 4(3 + 2b) - 3b

Розподілимо 4 на обидві частини дужки:

4(3 + 2b) = 12 + 8b

Тепер віднімемо 3b:

12 + 8b - 3b = 12 + 5b

Отже, значення виразу 6/1.5a - 3b дорівнює 12 + 5b.