Жаттығулар 3. Шаршының ауданын және т жазыңдар. Жазылған формул нын және текшенің көлемін ғаларының

ұзындығы: 1) 5 с​

Ответы на вопрос

Отвечает Гусев Дима.

Ответ:

S=a*a (аудан)

P=4*a(периметр)

V=a*a*a (көлем)