Шаршының қабырғасының ұзындығы 23 см. Егер оның периметрі берілген шаршының периметрінен 4/5 дм

үлкен болса, екінші шаршының ауданын тап. пж тапканга 5звездочка

Ответы на вопрос

Отвечает Плужников Витя.

Ответ:

4/5 дм =0.8х10= .8см

P=4a=4x23=92см

екінші шаршының периметрі 8смге үлкенірек болғандықтан 8+92 = .100

егер

P=4a

a=p/

болса

а= 100/4 =25см

S=a²

демек s=(25)²=625cм²

Пошаговое объяснение: