Периметрі 25см бірінші қабырғасының ұзындығы 12см,ал екінші қабырғасы 4см болатын үшбұрыштың үшінші

қабырғасының ұзындығы тап

Ответы на вопрос

Отвечает Сабитова Акмарал.
1) 25-12=13(см)
2) 13-4=9(см)