У двох кошиках є 97 яблук.У першому кошику на 15 яблук менше ніж у другому.Скільки яблук у кожному

кошику

Ответы на вопрос

Отвечает Kravcov Denis.

Нехай x - кількість яблук у першому кошику, тоді у другому буде x + 15 яблук.

x + x + 15 = 97

2x + 15 = 97

2x = 97 - 15

2x = 82

x = 41 (ябл.) - кількість яблук у першому кошику

41 + 15 = 56 (ябл.) - кількість яблук у другому кошику

Відповідь: у першому кошику 41 яблуко, а у другому 56 яблук.

Отвечает Карпенко Ярослав.

Відповідь:

1ший 41

2гий 56

Покрокове пояснення:

(97-15)/2=41

41+15=56