одна бригада висадила пʼять однакових ящичків з квітами за одну цілу дві тринадцятих години, а інша

- сім таких ящичків за одну цілу девʼять двадцять шостих години. Який час витратить кожна з цих бригад на висадку тринадцяти таких самих ящичків? ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Фаткуллина Лера.

Ответ:

3 часа и 2,5 часа

Пошаговое объяснение:

1) 1 2/13 : 5 = 15/13 * 1/5 = 3/13 * 1/1 = 3/13 (часа) - высаживает 1 бригада 1 ящик

2) 1 9/26 : 7 = 35/26 * 1/7 = 5/26 * 1/1 = 5/26 (часа) - высаживает 2 бригада 1 ящик

3) 13 * 3/13 = 39/13 = 3 (часа) - потратит 1 бригада на высадку 13 ящиков

4) 13 * 5/26 = 1 * 5/2 = 5/2 = 2 1/2 (часа) - потратит 2 бригада на высадку 13 ящиков