5. Геометрична задача ПОБУДУЙ прямокутник площа якого 28 см2, а довжина однієї сторін 7 см. Знайди

його периметр.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Настя.

Ответ:

22 см.

Пошаговое объяснение:

Нехай ширина прямокутника х см, тоді площа S=7*х.

7х=28;  х=4

Ширина прямокутника 4 см, довжина 7 см.

Р=2(а+в)=2(4+7)=2+11=22 см.


Отвечает Голованова Женя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано:

S = 28 см²

a = 7 см

Найти :  Р - ?

Площа прямокутника дорівнює:

S = a * b  =>  b = S/а = 28/7 = 4 (см) друга сторона прямокутника

Периметр прямокутника :

Р = 2(а + b) = 2(7 + 4) = 22 (см)