7. Знайдіть задану величину 1) 5x-3y=18 за формулою (обчисліть y за формулою) 2) 4a=1+6ab

(знаходить a за формулою) 8 Доведіть теорему (3x+y)²=(x+3y)²+8(x-y)(x + y)

Ответы на вопрос

Отвечает Юркина Дарья.

Завдання 7.

1)

5x - 3y = 18 \\  - 3y = 18 - 5x \\ y =  \frac{18 - 5x}{ - 3} \\ y =  \frac{5x - 18}{3}

2)

4a = 1 + 6ab \\ 4a - 6ab = 1 \\ a(4 - 6b) = 1 \\ a =  \frac{1}{4 - 6b}

Завдання 8.

(3x+y)²=(x+3y)²+8(x-y)(x+y)

(3x+y)²=(x+3y)²+8(x²-у²)

(3x+y)²=x²+2*х*3y+(3у)²+8x²-8у²

(3x+y)²=x²+6хy+9у²+8x²-8у²

(3x+y)²=9x²+6хy+у²

(3x+y)²=(3x)²+2*3х*y+у²

(3x+y)²=(3x+у)²