Знайди периметр та площу прямокутника сторони якого дорівнюють 5 см і 4,4 см


Ответы на вопрос

Отвечает Мещеряков Рома.

Ответ:

Для знаходження периметру прямокутника, вам потрібно просто додати довжини всіх його сторін.

Периметр (P) прямокутника обчислюється за формулою:

P = 2 * (довжина + ширина)

У вашому випадку, довжина становить 5 см, а ширина - 4,4 см.

P = 2 * (5 см + 4,4 см) = 2 * 9,4 см = 18,8 см

Отже, периметр прямокутника дорівнює 18,8 см.

Щоб знайти площу прямокутника, використовуйте формулу:

Площа (S) = довжина * ширина

У вашому випадку:

S = 5 см * 4,4 см = 22 см²

Отже, площа прямокутника дорівнює 22 квадратним сантиметрам.

Пошаговое объяснение: