периметр трикутника дорівнює 31 см одна його сторона дорівнює 15 см, друга-y см. Складіть вираз для

знаходження третьої сторони і обчисліть її значення, якщо y=12. Помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Солин Арсений.

Ответ:

c = 31 - 15 - y = 16-y.

Третья сторона = 4 см.

Пошаговое объяснение:

P = a + b + c, где a, b, c — длина сторон.

Поскольку периметр равен 31 см, первая сторона = 15 см, а вторая — у см (у = 12), можно преобразовать выражение:

31 = 15 + y + c \\ c = 31 - 15 - y \\ c = 31 - 15 - 12 \\ c = 4 \: cm.