з двох міст відстань між якими 441 км одночасно виїхали назустріч один одному велосипедист і

автомобіліст і зустрілися через 3,6год. Знайти швидкість кожного учасника руху, якщо швидкість автомобіля вчетверо більша від швидкості велосипедиста.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ююкин Даниил.

Ответ:

24,5 км/ч и 98 км/ч

Пошаговое объяснение:

Скорость велосипедиста = х км/ч

Скорость автомобиля = 4х км/ч

(х + 4х) * 3,6 = 441

х + 4х = 441 : 3,6

5х = 122,5

х = 122,5 : 5

х = 24,5

Скорость велосипедиста = (х) = 24,5 км/ч

Скорость автомобиля = (4х) = 4 * 24,5 = 98 км/ч