Дріт розрізали на три частини. Довжина однієї частини дорівнювала 240 м. Довжина другої частини

становила 5/8 довжини першої частини і 60 % довжини третьої частини. Знайдіть, якою була довжина дроту спочатку? пж срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Тер-Варданян Мария.

1) 240 * \frac{5}{8} = 30 * 5 = 150 (м) - довжина другої частини
2) 150 : 0.6 = 250 (м) - довжина третьої частини
3) 240 + 150 + 250 = 640 (м)

Відповідь: довжина дроту спочатку дорівнювала 640 метрів

Отвечает Тупиков Сергей.

Ответ:

640 м

Пошаговое объяснение:

60% = 60 : 100 = 0,6

1) 5/8 * 240 = 5/1 * 30 = 150/1 = 150 (м) - длина второй части проволоки

2) 150 : 0,6 = 250 (м) - длина третей части проволоки

3) 240 + 150 + 250 = 640 (м) - длина проволоки которая была сначала