Дріт розрізали на три частини Довжина першої частини дорівнювала 320м, довжина другої становила ⅜

від довжини першої частини і 40% довжини третьої частини.Знайдіть, яка була довжина дроту спочатку​

Ответы на вопрос

Отвечает Симкина Лиза.

Ответ:

740 м

Пошаговое объяснение:

1) 320÷8×3= 120 м (то довжина другого)

2) 120÷40×100=300 м (довжина третього)

3) 120+300+320=740 м (початкова довжина)

Відповідь: Початкова довжина дрота становила 740 м