Для одноденної прогулянки туристів придбали 70 путівок по 30 і 40 грн за путівку. Вартість усіх

путівок по 30 грн дорівнювала вартості всіх путівок по 40 грн. Яких путівок придбали більше і на скільки​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Позначимо кількість путівок по 30 грн як x, а кількість путівок по 40 грн як y. З умови задачі ми маємо два рівняння:

x + y = 70 (загальна кількість путівок)

30x = 40y (вартість путівок по 30 грн дорівнює вартості путівок по 40 грн)

Розв’язуючи ці рівняння, ми отримуємо:

x = 40, y = 30.

Отже, путівок по 30 грн було придбано більше на 10 штук.

Отвечает Мартиросян Михаил.

Пошаговое объяснение:

Путевок по 30 грн — х

Путевок по 40 грн — у

{х + у = 70

{30х = 40у

{х = 70 - у

{30х - 40у = 0

1)

30х - 40у = 0

30(70 - у) - 40у = 0

2100 - 30у - 40у = 0

-30у - 40у = 0 - 2100

-70у = -2100

у = -2100 : (-70)

у = 30

2)

х = 70 - у

х = 70 - 30

х = 40

Путевок по 30 грн — (х) = 40

Путевок по 40 грн — (у) = 30

40 - 30 = 10 (путевок) - больше по 30грн