протягом літа у санаторії було видано путівок у 3 рази менше, ніж у будинок відпочинку, але на 88

путівок більше ніж на туристські бази. Скільки всього видано путівок, якщо у будинки відпочинку їх видано на 312 більше, ніж у санаторії?

Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёв Константин.

Ответ:

692 путівки

Пошаговое объяснение:

позначимо к-сть путівок у санаторій через х , тоді путівок у будинок відпочинку-   3х , а путівок у туриські бази х-88. Якщо у будинки аидано на 312 більше ніж у санаторій , тоді маємо рівняння : 3х-х=312 ; 2х=312, звідси х=156 - кількість путівок у санаторій . Кількість путівок у будинки відпочинку = 3 *156=468 путівок , а к-сть путівок у туристські бази = 156-88=68путівок.

Загальна к-сть путівок= 156+88+468=692 путівки

Постав будь ласка краща відповідь