У дитячому санаторії "Сонечко" на полудень видали 420 персиків, а в санаторії "Зірочка" - 375. У

санаторії "Сонечко" було на 15 дітей більше, ніж у санаторії "Зірочці". Скільки дітей було у кожному санаторії, якщо всім видали персиків порівну?

Ответы на вопрос

Отвечает Фокина Арина.

420-375=45п- на столько больше персиков выдали в "Сонечко"
45/15=3п- получил один ребенок
420/5=140 д- было в "Сонечко" 
375/3=125 д- было в "Зирочка"

Отвечает Гуль Карина.

1) 420-375=45 (персиків) - більше в "Сонечку", ніж  в " Зірочці"

2) 45:15=3(персика) - видано 1 дитині

3) 420:3=140 (дітей) - в санаторії "Сонечко"

4) 375:3=125 (дітей) - в санаторї "Зірочка"