Зайди значення виразу: 1,2²:(2,7/13+6/13)-0.3³ = розпишіть будь ласка як саме вирішувати, але не

через photomath

Ответы на вопрос

Отвечает Несипли Неся.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1,2²: (2 7/13 + 6/13) - 0,3³ =

1) 1,2² = 1,2 * 1,2 = 1,44

2) 2 7/13 + 6/13 = 3

3) 1,44 : 3 = 144/100 : 3 = 144/100 * 1/3 = 144/300 = 12/25

4) 0,3³ = 0,3 * 0,3 = 0,09

5) 12/25 - 0,09 = 12/25 - 9/100 = 48/100 - 9/100 = 39/100