1. Розв`язати задачу: На обгортці шоколадки написано "64% какао". Скільки грамів какао міститься у

90 г шоколадки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

потрібно скласти пропорцію

90г - 100%

х г - 64%

90/х=100/64

х= 90*64/100= 57,6г

Отвечает Абрамова Ольга.

Ответ:Для розв'язання цієї задачі, спочатку знайдемо кількість какао у 90 грамах шоколадки, використовуючи відсотковий співвідношення.

Ми знаємо, що на обгортці шоколадки написано "64% какао", тобто шоколадка містить 64% какао.

   Знайдемо, скільки грамів какао міститься у 90 грамах шоколадки:

   64% (відсоток какао) з 90 грамів (вага шоколадки) = (64 / 100) * 90 грамів = 57.6 грамів.

Отже, в 90 грамах цієї шоколадки міститься 57.6 грамів какао.

Пошаговое объяснение: