Марійка збирає фігурки принцес. Їх можна порівну розставити на 30 полицях, а можна, теж порівну, на

27 полицях. Скільки моделей у Петрика, якщо відомо, що їх більше за 250, але менше від 300?

Ответы на вопрос

Отвечает Пилигузов Савелий.

Ответ:

270 фигурок

Пошаговое объяснение:

30 = 2 * 3 * 5

27 = 3 * 3 * 3

НОК (30; 27) = 2 * 3 * 5 * 3 * 3 = 270

270 фигурок