в одному районі побудували 16 нових будинків,у другому на 8 будинків більше.скільки всоьго будинків

побудували в двох районах. спасибо за ответи

Ответы на вопрос

Отвечает Дзержинский Эдуард.
Розв'язання
1)16+8=24(буд.)- у другому районі.
2) 16+24=40(буд)
Відповідь: всього 40 будинків.
Отвечает Чебан Лера.
Рпопввешенвагшпаггагашп