Зменьшуване дорiвнюе 90; вiд'емник - участка чисел 42 i 6 . зайди значення рiзницi.


Ответы на вопрос

Отвечает Баранова Мар'яна.
Щоб знайти різницю потрібно від зменшуваного відняти відємник.
зменшуване 90
знайдемо відємник:
частка чисел 42 і 6 означає, що 42 потрібно розділити на 6
42 : 6 = 7 - це відємник
Тепер можна знайти різницю:
90 - 7 = 83

Запис одним виразом виглядатиме так:
90 - 42 : 6 = 90 - 7 = 83