III. Виконай у робочому зошиті. 1. Обчисли. a) 1 % вiд 50; г) 7% вiд 14; 6) 5 % вiд 20; д) 120 %

вiд 400; в) 10 % вiд a; e) 170 % вiд х. ПОМОГИТЕ ДАЮ 40 БАЛОВ!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Одинцова Карина.

Пошаговое объяснение:

1% = 1 : 100 = 0,01

0,01 * 50 = 0,5

7% = 7 : 100 = 0,07

0,07 * 14 = 0,98

5% = 5 : 100 = 0,05

0,05 * 20 = 1

120% = 120 : 100 = 1,2

1,2 * 400 = 480

10% = 10 : 100 = 0,1

0,1 * а = 0,1а

170% = 170 : 100 = 1,7

1,7 * х = 1,7х